Su kaçağı bulma Beşiktaş

Su kaçağı bulma Beşiktaş

Beşiktaş Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti her kullanım alanı için büyük bir sorun teşkil eder. Su kaçaklarının neden oluştuğunu bulmak ve bulunan bölge ile alakalı olabilecek şekilde tamirat yapmak gerekir. Bu tamirat işlemini yapan bireylerin profesyonel olmaması halinde; fazlası ile masraf çıkar ve gerek olmadığı halde birçok yer kırılır. Uzman Tesisat ile tüm bu işlemleriniz masrafsız bir şekilde halledilecektir.

Beşiktaş Su Kaçak Tespiti

Üst Kat Daireden Su Sızıntısı
Su sızıntısı sorunu yalnızca kendi dairenizde, iş yerinizde kullanım alanınızda oluşabilecek bir durum değildir. Oturmuş olduğunuz yerin üst katındaki su borularında oluşabilecek bir problemin en büyük zararını sizler yaşarsınız. Hem sizin daireniz için hemde komşulardan gelen sızıntılar için yapılacak tamirat işlemi sizleri memnun etmek için gerçekleştiriliyor. Eğer sızıntı banyodan kaynaklanıyorsa tespit yapılırken asla küvet veya fayans kırılmaz.

Beşiktaş Su Kaçak Tespiti

Duvarlarda Meydana Gelen Su Sızıntısı
üst kattan akan suyu tespit etmegörüntülü su kaçağı tespitisu borusunda kaçak tespiti yapan firma
Duvarda meydana gelen su kaçakları, diğer sızıntı çeşitlerine göre çok daha farklıdır. Bu nedenle, yapılacak hatalı bir işlem, duvarın tamamen yıkılmasına neden olacak ve bu durumda işlem süresini uzatırken çok daha fazla masrafı kaçınılmaz hale getirecektir. Duvarların renk değiştirmesi, boyaların soyulmaya başlaması, bir su kaçağının olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra oluşan rutubetlenme ve sebebi ile sızıntıların tam olarak yerlerinin bulunması da pek mümkün olmayabilir. Uzman tesisat, bu konuda herhangi bir olası problem yaşamamak adına dedektör sistemini uygular.

Beşiktaş Su Kaçak Tespiti

Teknolojik cihazların yardımı ile duvar içerisindeki sorunlar algılanır ve sızıntının sebep olduğu yerin tespiti çok daha kısa bir süre içinde bulunur. Siz yalnızca duvarı gösterin ve yaşadığınız sorunu anlatın.

Tesisatta Oluşan Gizli Su Kaçağı Tehlikesi
Su kaçağı yalnızca görünen yerlerde olmaz. Bazı su kaçaklarının nasıl oluştuğunu tahmin etmek zor olabilir. Bu sebeple su kaçağı olmasa dahi su tesisatının düzenli olarak kontrol ettirilmesi ve rutin bakımlarının yapılması gerekir.

Su tesisatında gizlice meydana gelen su kaçağının tespitini yaparken herhangi bir yerin kırılıp dökülmesine müsaade etmeyiz,
Teknolojik aletler ile duvar araları, yerler, küvet altı ve istenilen mekandan geçen tüm su hatlarının olduğu yerler tek tek kontrol edilir,
Herhangi bir zararın oluşabileceği ön görülür ise mutlaka, tedbir alınır ve yapılabilecek masrafsız kalıcı tamirat işlemi hemen yapılır,
Gizli su kaçaklarının açığa çıkmasına müsaade etmek ve gözle görülür hasar ortaya çıkana kadar beklemek doğru değildir. Yalnızca su kaçağının oluştuğu yere hasar vermekle yetinmeyen kaçak aynı zamanda çok daha yüksek miktarlarda su faturası ödemenize sebep olabilmektedir.
Kameralı Su Kaçağı Bulma İşlemi
Eski yöntemler ile yapılan su kaçağı bulma çalışmalarını geride bırakan firmamız ile yaptıracağınız her işlem kusursuz olur. Birçok teknolojik aletin birleştiği deneyim ve profesyonel kadro ile birlikte sunulan hizmet her çeşidi içerisinde barındırır. Kameralı su kaçağı bulma işlemi artık eski yöntemler ile yapılmıyor. Eski yöntemler ile su kaçağı bulma işlemlerinde, kırıp dökme işlemleri yapılırken, günümüzde ise kameralı su kaçağı bulma hizmeti sayesinde bu tarz kırıp dökme işlemlerine gerek kalmamıştır.

Beşiktaş Su Kaçak Tespiti

Su borularının içerisine gönderilen kameralar sayesinde meydana gelen hasarlar belirlenir ve kırmadan arıza tespit edilir.
Kamera sistemi sayesinde, bazı hasarların çok daha farklı yöntemler ile düzeltilmesi söz konusu olabilir.
Su sızıntısı sandığımız yerlerde bazı durumlarda tıkanma meydana gelmiş olabilir. Borularda meydana gelen tıkanıklıkların giderilmesi için, firmamız tarafından robotla müdahale edilmesi yeterlidir.
Su kaçağı problemlerinin çözülmesi sırasında cebinizin yanmaması ve çok uzun süre boyunca tadilat işlemleri ile uğraşmamak adına mutlaka firmamızı tercih etmelisiniz. Profesyonel ekibimiz ve sunduğumuz teknolojik hizmetlerimiz ile birlikte her türlü tesisat işlerinizi yapmaya hazırız. Rutin kontroller, ufak sıkıntılar, büyük tadilatlar vs. gerekli olan her şey için sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

İnsanlar banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda meydana gelen tıkanıklıklar sonucunda ne yazık ki evlerinde hiçte istemeyecekleri tarzda olumsuz bir durum ile karşılaşırlar. Bu durumda özellikle atık suların evleri basması ile istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalmak kaçınılmaz olmaktadır.

Beşiktaş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatı alanında kurulduğu ilk günden bu yana en uygun ve kaliteli hizmetleri sizler için sunmakta olan firmamız kapsamında sizlerde garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın kaliteli ve teknolojik robotik tıkanıklık açma makinelerine sahip olan firmamız, tıkanıklık açma işlerinde hiçbir zarar vermeden anında müdahale etmektedir.

 

 

¿Te gusta el mundo DJ?

Subscríbete y te avisaremos al instante de nuestras novedades.

Gracias por subscribirte!

Algo fue mal.